slunečné pobřeží - hotel veris

naše ubytování

lituji, ale fotografie jsou dočasně nedostupné, zkus to prosím později

o naší dovolené na slunečném pobřeží v bulharsku jsme bydleli v malém hotýlku veris. pokoj byl pěkný, veliký tak akorát. měli jsme tam malou lednici a telku. u hotelu byl bazén, ale po celou dobu pobytu jsme v něm viděli skotačit jen sousedovic dcerku niku, které poměrně studená voda nevadila. personál byl velice přátelský a ochotný.

po naší loňské zkušenosti jsme si zaplatili pouze snídaně, abysme nebyli příliš vázaní na hotel a udělali jsme dobře. snídaně totiž nebyly nic moc. v podstatě nám připadalo, že dojídáme zbytky ;-) jídlo sice bylo čerstvé (pokud přehlédneme poněkud povadlé víno), ale jeho skladba se neměnila. mě to bylo vcelku jedno, protože míchaná vejce byla každý den a ty já můžu, ale heda si nějak neměla z čeho vybrat, tak si nosila na snídani croisanty koupené v jednom z mnoha místních supermarketů. nejspíš to bylo tím, že jsme byli na hotelu poslední turnus a po našem odjezdu se hotel již zavíral, ale i tak se to spoustě našich spoludovolenkářů stravování nelíbilo.

během našeho pobytu personál již dělal v horních patrech úklid po sezóně (bydleli jsme všichni v prvním patře) a když jsme odevzdali klíče a čekali na autobus, který nás měl hodit na asi 30 km vzdálené letiště, vrhli se již i na naše pokoje. viz předposlední fotka, kde už nejsou vidět závěsy ani v prvním patře.

jedna věc, která celkový pěkný dojem z hotelu kazila byl výhled na ubytovnu pro sezóní zaměstnance (kde bydlela i část příjemného hotelového personálu). tento výhled je zachycen na poslední fotce.

hotel je umístěn asi 15 minut chůze od pláže. kliknutím na následující obrázek se zobrazí originál mapy.

obrázek 924

celkem fotek: 0

komentáře

12.01.2008 22:26:49
CHystáme se z manželem do hotelu veris.Je mezi vámi někdo komum se tento hotel a okolí líbyl?Docela mě ten pohled na ubytovnu zaměstnanců ŠOKOVAL!Napište prosím váš názor.
Adela
14.01.2008 08:25:56
fotky jsou reálné včetně výhledu na ubytovnu. hotel jako takový je pěkný, personál byl příjemný a ochotný. výhrady jsme měli proti malé rozmanitosti snídaní (to ale mohlo být způsobeno tím, že jsme byli poslední turnus před koncem sezóny). druhá věc byla klimatizace. v katalogu bylo uvedeno, že jsou tam klimačky individuální, ale byla tam centrální a navíc jediné co dělala byl kravál. malá drobnůstka byla ještě "odborné" provedení některých detailů. třeba závěs u sprchy a držáky na ručníky byly připevněny tak že nám během pobytu několikrát upadly, ale to byla fakt jen drobnost. okolí hotelu nebylo nic moc. z jedné strany byla ta ubytovna a na druhé straně několik rozestavěných hotelů. po cestě k moři se procházelo přes tržnici, která byla sortimentem i vzhledem dost podobná našim vietnamským. no a teď zkusím napsat i nějaká pozitiva ;-) kousek (3 minuty chůze) od hotelu bylo byla restaurace djany, ve které jsme dost často jedli a pokaždé nám moc chutnalo. cesta do nesebaru trvá autobusem pár minut. moře bylo čisté. bylo tam levně.
14.01.2008 18:14:36
děkuji za odpověd ted nevím jestli se máme na dovču těšit nebo mám hotel zmněnit nerada bych tam byla za trapku!Dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adela
17.07.2008 16:29:22
dobrý den adelo, už jste byli na dovolené ve Verisu? Nebo jste to nakonec vzdali a vyměnili za jiný, my se tam s přítelem taky chystáme a ta ubytovna mě teda děsí, docela i ta vzdálenost od moře. Díky za info.
Romča
13.09.2008 18:26:29
dovolená parádní!!!Ani ubytovna nám nevadila, klídek a pohoda.Vzdálenost od moře vedla uličkami plnými pěknýh hotelů a pěší zonou.Moc se nám, tam líbilo.Doufám že se vám tam bude také líbit.nebo už líbilo??
Adéla
09.05.2009 08:15:54
Letos se chystáme do tohoto hotelu a chtěl bych vědět jak je to daleko na nudi pláž? Děkuji
Jan
10.05.2009 11:27:57
nevím o tom, že by tam někde nuda pláž byla
11.05.2009 16:00:14
Je od hotelu burgas asi 200m směr Nesebr.
JAN
celkem komentářů: 8