koncert divokýho billa v roudnici

tak trochu do hokeje :-)

lituji, ale fotografie jsou dočasně nedostupné, zkus to prosím později

než přijel divokej bill, hráli prohrála v kartách, kteří se dokázali vypořádat i s výpadkem elektriky. sedli na kraj pódia k virtuálnímu ohníčku a když hráli slavíky z madridu, tak u refrénu řvali laj-la-la-la -lá-lá-lá i ti vzadu, kteří nemohli z pódia slyšet vůbec nic. potom se naštěstí problémy s eletřinou podařilo přepojením na jinou fázi vyřešit.

v průběhu produkce divokýho billa jsme byli kapelou průběžně informováni o stavu utkání se švédskem. většina z diváků určitě ocenila půvabnou mažoretku, která výsledky ze zákulisí nosila. vyfotit se mi ji bohužel nepodařilo. mezi písničkami muselo být naše skandování češi-češi slyšet až do vídně a když naši kluci v prodloužení vyhráli znělo hoši děkujem snad ještě dál:-)

komentáře

06.06.2005 22:20:50
Koncert Billa v Roudnici sem si dost užila,výpadek proudu mi zas tak neublížil,byla sem vepředu takže jsem věděla jakou písničku zpěvák z Prohrála v k. zpívá.Nepochopila sem ale proč? na koncert choděj takový holky který tam stojej jak solnej sloup.Když sem jim šlápla při mym divokym pogu dupla na nohu tak hned nadávali že sem blbá atd.Tak ať tam nelezou!!!!Čest Evik Punkś not dead!!! evik.fik@seznam.cz
Evik
celkem komentářů: 1