crumpler shrinkle

šikovný baťůžek

už delší dobu jsem pokukoval po výrobcích firmy crumpler. chtěl jsem si pořídit baťoh, ve kterém bych mohl nosit notebooka, foťák a ještě pár jiných věcí. už mě nebavilo věčně tahat na cesty tašku s foťákem, tašku s notebookem a bágl s dalšíma drobnostma a vypadat jak vánoční stromeček. moc se mi líbily jejich batohy, do kterých se dá vlézt pouze když nejsou na zádech. všechny jejich batohy, tašky a pouzdra na foťáky jsou vyrobeny z vodě odolného materiálu a jsou tak zvláštně tvrdé, že v nich jsou věci pěkně v bezpečí.

včera se mi v praze nedopatřením podařilo na národní strčit nos do obchůdku s výrobky firmy crumpler a když jsem si baťoh s názvem shrinkle ošahal, musel jsem si ho koupit. pokud se chceš pobavit rozhodně se mrkni na web firmy crumpler

klikni pro detail...

klikni pro detail...

do baťůžku se leze tak, že se odepne zip kolem části, kterou má člověk na zádech a tato část se odklopí. na této zádové části je umístěn futrál na notebooka a po jejím odklopení je přístup k foto vložce.

klikni pro detail...

klikni pro detail...

futrál na notesa i fotovložka jdou z báglu vyndat

klikni pro detail...

klikni pro detail...

po vyndání fotovložky je z tohoto fotobatohu obyčejný docela prostorný baťůžek.

klikni pro detail...

klikni pro detail...

fotovložka je rozčleněná pomocí přepážek na suchý zip, takže je možné ji přispůsobit pro různé velikosti foťáků a příslušenství.

klikni pro detail...

klikni pro detail...

no a já mimo toho, že se raduju z nového baťůžku mám před sebou ještě jeden úkol. musím přizpůsobit fotovložku mému relativě malému foťáčku konica minolta dimage a2 a příslušenství, které k němu mám a udělat to tak, aby se mi tam kromě toho vlezly ještě nejaké drobnosti k notebooku.

komentáře

26.02.2006 19:31:52
myslíš že do něj dáš všechny hračky? :-)
zmyleny
27.02.2006 07:47:39
všechny asi ne, ale ty, co běžně tahám jo
31.01.2007 08:47:47
taky shanim tasku crumpler na notebook, kde bych nasel ten "obchod na narodni", pls ?
Ondra
31.01.2007 14:26:15
tak nějaké tašky na notesy od této firmy mají třeba v kotvě, nevím které je to patro, ale je tam obchod s počítači, tak v něm. no a na té národní... není to vyloženě na národní, spíš bych řekl, že by to mohla být charvátova. je to ulička na kterou se jde z národní takovým průchdem v baráku. hádám to jen podle mapy, ale ta charvátova myslím odpovídá. ale neručím za to, že tam ten obchod ještě je, už to je nějakou dobu, co jsem baťůžek kupoval.
04.02.2007 21:45:39
K originalni shopu Crumplera se musi projit pruchodem, ktery je po leve strane smerem k divadlo z Vaclavaku. Myslim, ze to pruchod u O2...
Richard
celkem komentářů: 5