fm transmiter belkin tunecast auto

vkv vysílač pro iphone

obrázek 1001

dnes ráno jsem si na poště vyzvednul příslušenství k mému iphone - fm vysílač tunecast auto od firmy belkin. mimo toho, že toto zařízení umí nabíjet telefon v autě, dokáže audio signál z telefonu namodulovat na kmitočty v rozsahu rozhlasového vkv pásma a tyto velmi nízkým výkonem vysílat. dobré to je k tomu, že je možné to co zrovna iphone přehrává naladit na rádiu a poslouchat.

klikni pro detail... klikni pro detail...

po připojení transmiteru k iphone tento sice ohlásil, že připojené zařízení není komatibilní, ale po naladění rádia na kmitočet transmiteru, byla přehrávaná hudba v rádiu slyšet, takže kompatibilní je a dělá to co má.

klikni pro detail...

transmiter má celkem šest ovládacích tlačítek. na přední straně jsou napravo od displeje tři. tlačítka plus (+) a mínus (-) slouží k manuálnímu přeladění vysílače a třetí tlačítko s písmenem c a dvěmi šipkami okolo něj slouží k automatickému nalezení "čistého" kanálu a naladění na něj.

klikni pro detail...

na horní straně jsou tři tlačítka m1, m2 a pro. tlačítka m1 a m2 slouží slouží k ovládání pamětí. krátký stisk naladí transmiter na kmitočet uložený v paměti, dlouhý stisk uloží do paměti aktuálně naladěný kmitočet. třetí tlačítko pro umí ve čtyřech úrovních upravit modulovaný signál. první režim normal vysílá signál bez jakékoliv změny. druhý režim pro1 zvýší hlasitost signálu. režim pro2 zvýší hlasitost ještě více a poslední režim pro s bublinou vysílá pouze mono signál. poslední režim je vhodný pro podcasty a audioknihy nebo pokud není možno najít čistý kanál a vysílání je rušeno.

kvalitu přehrávání jsem testoval pouze chvíli při cestě z pošty a nebylo to sice čísté jako z cd, ale poslouchatelné rozhodně ano.

pokud bys také chtěl vlastnit toto zařízení, tady jsou nějaké obchody, kde je k mání

komentáře

25.03.2009 09:29:12
Hele a jde ti zvuk i při přehrávání videa?
Dave
25.03.2009 09:46:49
ano, jde
celkem komentářů: 2