griffin earjams

nastavce na iphone sluchátka

nejsem žádný audiofil, takže by mi sluchátka, která jsou dodávána s iphone vcelku i vyhovovala, ale vadí mi jejich konstrukce. konkrétně mě neskutečně žerou ty pecky, co se stkají do uší. jsem zvyklý na sluchatka, s gumovými špunty, která jsem měl u sony-erika w800 a chtěl jsem podobné i k iphone.

přemýslel jsem jak to vyřesit a poté co jsem vyzkoušel velikou spoustu sluchátek a ani jedny se nevešly do té malé díry v telefonu, začal jsem uvažovat o headphone adaptéru od firmy grifin technology.

klikni pro detail...

jelikož bych tím ale přišel o možnost při poslechu hudby použít sluchátka jako handsfree, tak jsem se rozhlížel dál a narazil jsem na earjams od stejné firmy.

klikni pro detail...

díky uživateli chrono leggionaire z fóra iphone.cz, který mě nasměroval na stránku obchodu mac zone a puškinovi, který mi je z prahy přivezl, už mám nástavce doma.

klikni pro detail...

klikni pro detail...

balení obsahuje 2 plastové nástavce na nový model sluchátek (ty co jsou u iphone), 2 na starší a 3 páry silkonových špuntů různých velikostí. stejně jako u sluchátek od w800 mi vyhovuje střední velikost.

klikni pro detail...

klikni pro detail...

mimo nástavců a špuntů do uší obsahuje balení ještě praktické pouzdro, do kterého se sluchátka včetně nástavců bez problémů vejdou.

klikni pro detail...

klikni pro detail...

plastové nástavce drží na sluchátkách velice dobře a rovněž při správně zvolené velikosti špuntů i celá sluchátka v uších. řekl bych, že oproti sluchátkům bez nástavců teď lezou trochu víc ven, ale jak už jsem psal, drží dobře. co se týče akustických vlastností, tak s nástavci sluchátka lépe izolují okolní hluk a hlasitost je při stejném nastavení větší.

klikni pro detail...

s těmito nástavci za 400 korun považuji iphonoidní sluchátka za použitelná a tímto pro mě končí hledání jejich náhrady.