pohled do nitra hbh-35

bt headset těsně před reklamací

klikni pro detail...

po více než půl roce užívání se mi "rozeschl" kryt u mého headsetu. krom toho, že se při nošení headsetu v pouzdře nadměrně odírala guma, která je při používání za uchem, mě ještě zlobila nabíječka (fungovala jen když se jí chtělo). s těmito třemi závadami jsem jsem headset reklamoval u prodejce, kde jsem ho koupil a po 14 dnech jsem se dozvěděl, že reklamace byla vyřízena výměnou za nový kus.

komentáře

30.07.2005 16:15:48
Koupil jsem si HBH-35, a fungovalo přesně dva dny. Potom začalo během hovoru ztrácet spojení s telefonem (mám SE Z 1010), a tak se chystám ho jít reklamovat, jsem zvědav, jak dopadnu. Byl zakoupen v holešovické tržnici v prodejně Centroom.cz.
marekneuman@seznam.cz
06.02.2006 14:21:10
Mám též výrobek hbh 35. Až na to, že občas zlobilo spojení s telefonem, jsem s ním byl velmi spokojen. Hlavně oboustranná dobrá slyšitelnost. Nedávno při nabíjení se zahřál a od té doby nechodí. Protože jsem nenašel prodejní-záruční list, snažil jsem se o jeho opravu. Bohužel, výrobce se mnou komunikuje jen e-mailem, nejde se na ně dovolat a bylo mi sděleno, že se opravy vůbec neprovádí. Pokud jej máte v záruce, vymění je za nový. domnívám se ale, že to není spotřební materiál. Jsem s postupem firmy velmi nespokojen.
Fulín
celkem komentářů: 2